(044) 383-50-05

(044) 223-98-98

Заказать обратный звонок
Рус  /  Укр

Революція в світі металлопластикових вікон!

Тільки на нашому супер сучасному обладнанні термін виготовлення вікон - 1 день и предоплата 20%

Наши услуги

Цены на все наши услуги - ниже как минимум на 7% средних цен

 

Вынос балкона

Увеличение пространства балкона можно осуществить от подоконника на 30 см на улицу - 250 грн/метр погонный или от самого низа от пола на 50 см вперед на улицу
900 грн / метр погонный

 

Металопластиковые окна

Не смотря на пессимистические прогнозы металлопластиковые окна по прежнему востребованны и актуальны, благодаря своей способности отличатся высокой герметичностью всех соединений

 

Застекленение балкона

Преимущества остекления балкона:

  • — дополнительная жилая площадь;
  • — удобство открывания окна (поворотный, откидной, поворотно-откидной );
  • — отличная изоляция от пыли, шума, сквозняков;
  • — долговечность.
959 грн / метр погонный
 

Ламинация окон

Ламинация - это нанесение цветной пленки на профиль окна, эно бывает наружное, внутринее, двухсторонее. Срок изготовления ламинированого окна -
14 дней.

 

Внутренняя обшивка балкона

Внутренняя обшивка балкона может быть выполнена из деревянной вагонки или пластиковой вагонки либо из гипсокарта.
90 грн / метр2

 

Тонировка окна

Тонировочное покрытие защищает дом от перегрева летом и сокращает теплопотери зимой, защищает от нежелательного наблюдения и проникновения


Отзывы

Всем рекомендую эту компанию. От приёма заказа до установки окон - всего 3 дня . Отличный менеджер Оксана , замерщик Константин , установщики - профессионалы !!!
Наталья, 35
В нашей квартире уже стояли пластиковые окна, но из них ужасно дуло. Теперь не нарадуемся новыми окнами! Тепло! Красиво! Буду вас рекомендовать!
Алексей, 35
Устанавливали окно на кухне из проф. ALMplast остались очень довольны и качеством материала и установкой и отношением . Очень понравился подход во всем - от общения с менеджером до замера и установки окна.Большое вам спасибо !!! Побольше вам хороших заказов и положительных заказчиков. Рекомендую всем : )
Катя, 29

Статьи

Пожаробезопасность металлопластиковых окон

Установка пластиковых окон делается повсеместно: в домах, магазинах, коттеджах, офисах, больницах, гостиницах.

Встроенная тумба или шкаф на балконе

И самый лучший ремонт на балконе существует возможность подпортить, если поставить на него не ту тумбу или же шкаф для сбережения накопленных вещей, которые порой так жаль выбросить, а положить их некуда.

Балконные окна

Всего лишь несколько десятилетий назад балкон, который застеклен был нереальной мечтой для большинства, потому что стоил дорого.

Бережное отношение к клиенту - главный принцип нашей работы!


Революція в світі металлопластикових вікон!!! Тільки на нашому супер сучасному обладнанні термін виготовлення вікон - 1 день та передоплата 20%

У нас дорогий тільки клієнт!

Вітаємо Вас. Компанія "Балко" є Заводом-Виробником металопластикових вікон, дверей, балконів - по самим низьким цінам в Києві.

В даній області компанія є "довгожителем", дата народження - 2001 рік. Таку довгу історію мають не більше 10-ти київських фірм. Переважна їхня частина розвивалася по принципу збільшення кількісних замовлень. Компанія "Балко", навпаки, не поспішала за кількістю, а завжди прагнула до якісних результатів. Основний показник якісних результатів - арифметичне збільшення кількості повторних звернень.

Протягом багатьох років Ви ходите до одного і того ж перукаря (зубного врача, автомеханіка) якому Ви повністю довіряєте, і у Вас немає бажання ходити до іншого, нехай він буде мати навіть дві вищі освіти. Ми пропонуємо Вам стати Вашими постійними партнерами. Після звернення в нашу компанію, де Вам сподобається ВСЕ, починаючи від спілкування менеджера  і закінчуючи злагодженою роботою монтажників, позитивні спогади про компанію в цілому, залишаться з Вами на довгі роки. І коли через 5-10 років, Ви звернетесь знову в нашу компанію, Вас знову зустрінуть ті ж самі менеджери і ті ж самі монтажники, з якими ви працювали 5-10 років тому і з якими Ви хочете працювати зараз. І вони також, будуть раді працювати з вами знову.  

Штат співробітників за час роботи компанії не змінився, він тільки виріс - це говорить про стабільність та про постійно збільшуючийся досвід цих працівників. Вам не прийдеться довго пояснювати нам, чого Ви хочете, ми зрозуміємо Вас з півслова і запропонуємо Вам той продукт, який найбільш відповідає вашим побажанням.

Ми не економимо на зарплаті своїх співробітників, вона найбільша в Києві. Багатолітній досвід наших співробітників - це 50% успіху та довга і безпроблемна служба Ваших вікон. Економія на монтажних бригадах обертається проблемами, котрі проявлять себе не одразу, а як правило, із настаням холодів, економія на менеджерах - проявить себе в розмові з Клієнтом, економія на водіях - в своєчасній доставці вікон.

Тому ми професійно і якісно виконаємо Ваше замовлення. Виконаємо так, щоб Ви захотіли порекомендувати нас своїм знайомим. Ось чому ми не користуємося послугами тимчасових робітників, а довіряємо лише нашим спеціалістам, працюючих разом пліч о пліч багато років.  І миможемо порекомендувати їх Вам.

Дбайливе ставлення до клієнта - головний принцип нашої роботи!

 Ми як виробник металопластикових вікон можемо  гарантувати Вам:

 Усі матеріали необхідні для виготовлення вікон, козирьків, відливів, підвікоників, москітних сіток завжди є в наявності на складі. Ми, як Завод-Виробник, гарантуємо Вам металопластикові вікна – за один день!!!  Також ми надаємо такі послуги:

     На всі виготовлені вікна та виконані роботи ми надаємо гарантію.                                                                                                          

Сьогодні купити пластикові вікна легко -  важко купити пластикові вікна без посередників.

Ми постійно спрощуємо процес замовлення вікон для того, щоб зробити його максимально зручним для Вас. В офісі компанії чи по телефону - Вас завжди проконсультує персональний менеджер, Ви завжди зможете домовитись про приїзд замірника в зручний для Вас час, і по доступній ціні замовити встановлення вікон. Інтереси клієнта для нас завжди пріорітетні.

Акція! З 1 по 30 квітня профіль ALM Plast по ціні Opentecka!

Вартість металопластикових вікон на фірмі "Балко", станом на 1 березня (ціна з монтажом, заміром, доставкою)

Цены на пластиковые окна

Орієнтовна вартість метра квадратного вікна - 579 гривень

Ціни на всі наші послуги - нижче як мінімум на 7% середніх цін 

Наша адреса: Даринок, вул.Червоноткацькая 94 офіс 307        телефон 223-98-98, 383-50-05

01.jpg
016.jpg
017.jpg
018.jpg
02.jpg
03.jpg
04.jpg
05.jpg
06.jpg
07.jpg
08.jpg
09.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
13.jpg
14.jpg
15.jpg
19.jpg
20.jpg
21.jpg
22.jpg
23.jpg
24.jpg
25.jpg
26.jpg
27.jpg
28.jpg
29.jpg
30.jpg
31.jpg
novye-okna-056.jpg
 

Производство

01.jpg
02.jpg
03.jpg
04.jpg
05.jpg
06.jpg
 
Все фото

Наши работы

01.jpg
02.jpg
03.jpg
04.jpg
05.jpg
06.jpg
 
Все фото